O nas

 

Firma Handlowo-Usługowa „Mściwujewski” istnieje na rynku od 1997 roku. Prowadzimy działalność w zakresie sprzedaż materiałów, usługi budowlane oraz wynajem sprzętu budowlanego. W pierwszych latach działalności firma ograniczała się do drobnych remontów, sprzedaży i montażu okien.
Od roku 2004 zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, hal magazynowych, dociepleń budynków oraz pracami wykończeniowymi. Z każdym rokiem rozszerzamy zakres świadczonych usług i podnosimy ich jakość. Obecnie zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, posiadamy rozbudowaną bazę sprzętową  oraz sprawny system zarządzania co pozwala na sprawne przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego począwszy do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż do uruchomienia obiektu. Nad profesjonalnym wykonaniem każdej realizowanej inwestycji czuwa kierownik ds. kontroli nadzorujący jakość wykonywanych usług i koordynację dostaw materiałów na plac budowy.
Oferta towarowa  i usługowa jest bardzo szeroka i pozwala nam na realizację praktycznie każdego zamówienia, dlatego możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami i aranżacjami.
Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług. Do Państwa dyspozycji są nasze biura w Łomży i w Konarzycach.
Pozdrawiam wszystkich Internautów!
Dariusz Mściwujewski

 

 

Oddział Łomża, ul. Piłsudskiego 48 sprzedaż stolarki pcv aluminium, drzwi, bramy

Punkt sprzedaży, Łomża, ul. Piłsudskiego 48

 Oddział Konarzyce nr 57, skład materiałów wynajem, sprzętu budowlanego usługi budowlane

Skład materiałów wynajem sprzętu budowlanego Konarzyce nr 57