O nas

Firma Handlowo-Usługowa „Mściwujewski” istnieje na rynku od 1997 roku. Prowadzimy działalność w zakresie sprzedaż materiałów, usługi budowlane oraz wynajem sprzętu budowlanego. W pierwszych latach działalności firma ograniczała się do drobnych remontów, sprzedaży i montażu okien.
Od roku 2004 zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, hal magazynowych, dociepleń budynków oraz pracami wykończeniowymi. Z każdym rokiem rozszerzamy zakres świadczonych usług i podnosimy ich jakość. Obecnie zatrudniamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, posiadamy rozbudowaną bazę sprzętową  oraz sprawny system zarządzania co pozwala na sprawne przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego począwszy do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż do uruchomienia obiektu. Nad profesjonalnym wykonaniem każdej realizowanej inwestycji czuwa kierownik ds. kontroli nadzorujący jakość wykonywanych usług i koordynację dostaw materiałów na plac budowy.
Oferta towarowa  i usługowa jest bardzo szeroka i pozwala nam na realizację praktycznie każdego zamówienia, dlatego możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami i aranżacjami.
Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług. Do Państwa dyspozycji są nasze biura w Łomży i w Konarzycach.
Pozdrawiam wszystkich Internautów!
Dariusz Mściwujewski
 Oddział Konarzyce nr 57, skład materiałów wynajem, sprzętu budowlanego usługi budowlane

Siedziba firmy, skład materiałów wynajem sprzętu budowlanego Konarzyce nr 57